Nasza historia

wyspa smyków przedszkole i żłobek

Nasze przedszkole działa w Chotomowie od 2006 roku. Na początku działaliśmy jako Punkt Przedszkolny. Po roku działalności zostaliśmy wpisani do rejestru placówek oświatowych jako Przedszkole Niepubliczne „WYSPA SKARBÓW”. W Chotomowie byliśmy pierwszą prywatną placówką zajmującą się opieką i wychowaniem dzieci. Robimy wszystko, żeby naszym podopiecznym zagwarantować bezpieczne, szczęśliwe dzieciństwo i prawidłowy rozwój, zwracając szczególną uwagę na ich indywidualne potrzeby i talenty.

Dążymy do tego, aby nasza placówka była idealnym przedszkolem. Ze względu na potrzeby Rodziców w roku 2014 utworzyliśmy oprócz przedszkola również grupę żłobkową, do której przyjmujemy dzieci w wieku 1-2 lat. W tym samym roku uległa zmianie nazwa naszego przedszkola, a mianowicie:

Przedszkole Niepubliczne i Żłobek WS Wyspa Smyków

Nadzór pedagogiczny nad naszą placówką sprawuje Mazowieckie Kuratorium Oświaty.

Chcielibyśmy by Rodzice wiedzieli jaki kierunek obrała sobie nasza placówka, a mianowicie przede wszystkim Współpraca z Rodzicami w trudnym procesie wychowania dziecka. Poza tym Wskazywanie nowych możliwości kształcenia, wychowania dzięki nowoczesnym technikom i metodom wychowawczym. ZADANIEM i CELEM naszej placówki jest zatem W stu procentach zadowolone dziecko, w czasie pobytu i po ukończeniu przedszkola. Ponieważ zadowolenie i uśmiech dziecka przekłada się na satysfakcję Rodzica.

zajęcia czytania