Nasza szatnia

W naszym przedszkolu szatnia jest miejscem wyjątkowym. To pierwsze pomieszczenie, które „wita” dzieci i ich rodziców.
Na tablicach informacyjnych są wywieszone działania dydaktyczne każdej z grup, zdjęcia, fotorelacje w ważnych wydarzeń, ogłoszenia.
W szatni można również poobserwować życie rybek akwariowych, a na ekranie monitora pooglądać pokazy zdjęć z wydarzeń w naszym przedszkolu. Szatnia jest miejscem bezpiecznym.

Ważne wydarzenia

Spotkania z rodzicami.
Opieka nad dziećmi, ich wielokierunkowy rozwój, to wspólny wysiłek rodziców i wychowawców. Dobry kontakt rodziców z wychowawcami i dyrekcją przedszkola jest bardzo istotnym elementem jego dobrego i skutecznego funkcjonowania. Dlatego Nasze Przedszkole jest zawsze otwarte dla rodziców, a ich pomoc i zaangażowanie wysoko cenione.
Ważne pomoce
W naszym przedszkolu stawiamy na nowoczesność. Sale wyposażone są w nowoczesne zabawki, a zajęcia odbywają się przy wykorzystaniu tablic multimedialnych.
Ważne miejsca
Jesteśmy jedynym przedszkolem, które może się pochwalić trzema placami zabaw.
Kalendarz imprez
W tym miejscu można znaleźć informacje dotyczące aktualności, spotkań i wydarzeń w naszym przedszkolu. (Informacje będą dostępne po 15 sierpnia 2014).